ABOUTH US
Sizin Talepleriniz Bizim İçin Teşvik ve Motivasyon Demektir

ÖZKAN ÖZTÜRK olarak 1980 li yıllarda iş makinaları yedek parça satışı ile başlayan ticaret hayatımız 1989 yılında Karabağlarda ZF yedek parça bayiliğiyle devam etti.Orjinal zf yedek parçaların satışı ile Edindiğimiz tecrübe ve piyasada orijinal ZF yedek parçanın arızalı makinaya takılması esnasında yaşanan sıkıntıların giderilmesi amacıyla ZF tarafından eğitilmiş , sertifikasyona tabi tutulmuş personeli ile 4.sanayi sitesinde kendi yerimizde tamir bakım teknik servis atelyemizi kurduk. 2002 yılında ÖZKAN ÖZTÜRK İŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak şirketleşme işlemimizi tamamladık.

2005 Yılından itibaren müşterilerinin talebi üzerine 2. El iş makinaları satışına başlayan ÖZTÜRK İŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. BAWOO EXCAVATORS TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ olarak hizmet vermektedir.Edindiği tecrübeleri işini geliştirmek , ihtiyaçları doğru tespit etmek ve bu ihtiyaçlara uygun, kesin çözümler sunmak konusunda yoğunlaştırarak Bu gün iş makinaları konusunda Türkiye genelinde söz sahibi , sektöre yön veren şirketler arasında yer alan ÖZKAN ÖZTÜRK İŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. BAWOO MINI Ekskavatörleri hizmetinize sunmaktan onur duymaktadır.

Japonya’da 1970 , Amerika’da 1990 yıllarında kullanılmaya başlanan mini ekskavatörler , 2000 li yıllarda ülkemizde kullanılmaya başlanmıştır. Ancak 2007 yılının ilk yarısından sonra daha fazla kullanılma alanı bulan Mini ekskavatörler %60 a varan yakıt tasarrufu sağlayan Sağlam , Hızlı , Dayanıklı BAWOO MINI EXCAVATORS , insan gücünün kullanıldığı dar alanlarda yaptığı büyük işleri kısa sürede düşük maliyetlerle tamamlayarak inşaat firmaları ve belediyelerin gözdesi olmuştur. Boyundan büyük işler yapan BAWOO MINI EXCAVATORLER ÖZKAN ÖZTÜRK İŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. güvencesiyle Türkiye pazarında hizmetinizdedir.

Her zaman müşterilerini düşünen Özkan öztürk iş makinaları yedek parça san.tic.ltd.şti. Kaliteden ödün vermeden UYGUN İş makinaları , HIZLI servis , GÜÇLÜ YEDEK PARÇA hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır.